Klub Hybrydy

Zespół Sorry Boys - koncert w Hybrydach

18.12.2011, Hybrydy, godz. 19:00.

Bilety w przedsprzedaży: 25 zł
Bilety w dniu konertu: 30 zł
Z kartą ISIC: 23 zł

Sorry Boys

"Hard Working Classes" to tytuł debiutanckiej, ale bardzo dojrzałej płyty zespołu Sorry Boys. Siłą ich muzyki są hipnotyzujące gitary, wyjątkowo bogate brzmienie, a także zjawiskowy głos Izy Komoszyńskiej. Jak mówi sam zespół, ich album jest pełen miłosnej pasji. To opowieść o emocjonalnie ciężkiej pracy, wkładanej w budowanie relacji. Warto wspomnieć, że Iza nie tylko śpiewa, ale jest też autorką wszystkich tekstów oraz współautorką wszystkich kompozycji. Zagrała także na instrumentach klawiszowych, perkusyjnych oraz na harmonijce ustnej.

Michał Wardzała, szef wytwórni Mystic Production, o podpisaniu kontraktu z Sorry Boys: „Takie debiuty i takie talenty, jak Sorry Boys zdarzają się raz na dekadę. Jeśli możemy mówić o magii muzyki, to właśnie dźwięki wykreowane przez ten zespół czarują i tworzą nowe wszechświaty. Talent wokalny Izy, jej wrażliwość i intensywność przekazywanych emocji zachwycają i wzruszają. Cieszę się, że zespół swoją przyszłość związał z Mystic Production”.

Płyta ukazała się 8 listopada 2010 roku. Promował ją singiel „Cancer sign love”, do którego powstał teledysk będący efektem współpracy zespołu z reżyserką Natalią Kostenko. Zdjęcia pochodzą z filmu dyplomowanego Kostenko, pt. „Koniec świata". Główną rolę w filmie zagrała Maria Seweryn.
youtube.com/watch?v=aCF8RIw8k4g

Na przełomie marca i kwietnia zespół można było zobaczyć na żywo podczas koncertów, które odbyły się w ramach hard working tour.
youtube.com/watch?v=ALxgIzH36co

W tym samym czasie ukazał się drugi singiel Sorry Boys pt. „Chance”.
myspace.com/sorryboysmusic/music

Obecnie zespół koncertuje i powoli przygotowuje się do prac nad kolejnym albumem.

Sorry Boys - galeria:

Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa
Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa Koncert zespół Sorry Boys w Hybrydach Warszawa

Hybrydy:

qr code

Wyświetl większą mapę
New Media Creation Group 99rent Żywiec Palladium
Klub Hybrydy Klub Proxima students.pl ISIC Warszawa Informator

Zespół Sorry Boys na Youtube